Kastamonu’nun Küre ilçesinde, Kastamonu-İnebolu karayolunun Uzunöz köyü mevkiinde bir tomruk yüklü tırın devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı. Kazada, V.B. yönetimindeki 67 ACU 940 plakalı tırın yan yattığı bildirildi. Yaralanan sürücü, olayı gören vatandaşların yardımıyla araçtan çıkarıldı ve Küre Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından tedavi altına alınan V.B.’nin durumuyla ilgili bilgi verilmedi.
Olayın detaylarını incelemek için ilgili kurumlar tarafından soruşturma başlatıldı.